Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Wyręba - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

750 000 zł26 700 m² 28,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowe zdjęcia z drona, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Team4home prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana uzbrojona Krążkowo

Krążkowo(Wyręba + 18 km)

106 260 zł1 540 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Ostatnie działki w miejscowości Krążkowo w tej lokalizacji. Działki o powierzchni od 1501m2 do 1560m2. Dostępne media: prąd i woda. Warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka(Wyręba + 20 km)

1 100 000 zł11 091 m² 99,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja Firma rozwija się i potrzebuje przestrzeni ? Poszukujesz taniej ,ciekawej działki inwestycyjnej w bliskiej okolicy Bydgoszczy Działka 11092m2 (dwie działki -5853m2 i 5225m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Paliwodzizna

Paliwodzizna(Wyręba + 22 km)

730 000 zł6 658 m² 109,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna przy wjeździe do Golubia-Dobrzynia 6 658 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 6 658 m , położonej tuż przy wjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łochowo

Łochowo(Wyręba + 22 km)

289 000 zł1 305 m² 221,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka o powierzchni 1305m2 położona w podbydgoskim Łochowie (gm. Białe Błota). Grunt położony w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Lubówiec

Lubówiec(Wyręba + 15 km)

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki nad jeziorem, miejscowość Lubówiec /narutowo-Jarczewo/ gm. Skępe, między Sierpcem i Lipnem, 3 km od trasy nr 10, w-wa-Płońsk-Sierpc-Toruń, 140 km od W-wy, działki od 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Drzewce

Drzewce(Wyręba + 20 km)

69 900 zł460 m² 151,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 460 m , położona w Drzewcach, zabudowana zadbanym domkiem letniskowym o powierzchni ok. 25 m . Nieruchomość została starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mościska

Mościska(Wyręba + 5 km)

100 000 zł1 234 m² 81,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Gierałtów

Gierałtów(Wyręba + 11 km)

111 600 zł1 800 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 1800 m2 położoną w Gierałtowie - Gmina Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 1800 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zamość

Zamość(Wyręba + 16 km)

137 772 zł1 068 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1.068 m2 w miejscowości Zamość powiat nakielski, gmina Szubin. Sąsiedztwo domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dąbrówka Kujawska

Dąbrówka Kujawska(Wyręba + 16 km)

199 000 zł9 875 m² 20,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 9875 m2 W dąbrówce kujawskiej dobra cena, tylko 20 zł za m2! Do sprzedaży działka,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wyręba

Wyręba,dolnośląskie

150 000 zł1 666 m² 90,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Niezabudowana działka budowlana w miejscowości Wyręba przy trasie Zgorzelec-Lubań. Dojazd do nieruchomości z drogi asfaltowej na drogę gruntową. Teren jest nieogrodzony i bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wyręba

Wyręba,dolnośląskie

150 000 zł1 666 m² 90,04 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij